O nás

ASSET MEDIA s.r.o.

Mediální a komunikační agentura pro malé i velké společnosti. Poskytujeme klientům komplexní péči v oblasti reklamy a zabýváme se veškerými druhy reklamy ve spolupráci s našimi partnery. Jak drobný podnikatel, tak malá, nebo velká firma podnikající v jakémkoliv oboru – všichni potřebují vhodnou reklamu. Nechceme být obyčejnou agenturou a proto je jedním z našich cílů pomoci firmám orientovat se ve světě reklamy, získávat nové zákazníky a správně pečovat o ty stávající.

Od začátku činnosti je naším hlavním cílem poskytování komplexních a především kvalitních služeb v oblasti reklamy a mediálních služeb. Naše společnost je tvořena týmem odborníků, jejichž znalosti se dále prohlubují díky příležitosti pracovat pro významné klienty a možnosti pracovat s nejmodernější technikou.

Postupem času jsme nasbírali mnoho zkušeností a navázali spolupráci se špičkovými spolupracovníky. Vážíme si dlouhodobé spolupráce s našimi partnery. Naši klientelu tvoří kromě českých firem i zákazníci z okolních zemí - Slovenska, Německa, Rakouska a Polska.

Společnost ASSET MEDIA s.r.o. získala v roce 2015 na základě auditu certifikaci a splňuje požadavky norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO/IEC 27001:2014

 

Víme, jak na to…

Klíčem k úspěchu je komplexní mediální plánování 

Mediální trh se vyvíjí kupředu, proto neustále rozšiřujeme spektrum našich služeb. Kromě základního jádra naší nabídky, mediálnímu nákupu, plánování a tvorbě strategií, neustále hledáme nové cesty, které naplňují myšlenku aktivního zapojení potenciálních zákazníků. Našim klientům tak můžeme nabízet integrované komunikační plánování širokého spektra komunikačních kanálů.

Základem naší firemní filozofie jsou efektivita, týmová práce, spolehlivost a flexibilita.

Věříme v sílu myšlenky…

Přihlásit se k odběru RSS - O nás