Public relations

Chcete aby se o vás vědělo? Od toho jsme tu my.

Public Relations

Slouží ke komunikaci firmy s médii a dalšími cílovými skupinami. PR lze obecně definovat jako komunikaci budující povědomí o produktu, komunikaci s klienty, partnery společnosti apod. Naší specializací jsou PR aktivity na internetu. Zejména k vylepšení pověsti firmy, propagaci výrobku, názoru či myšlenky. Smyslem je ovlivnit čtenáře, změnit jeho myšlení, názor či chápání určitých skutečností. Velmi důležitou úlohou internetového (on-line) PR článku je kromě propagační funkce i důležitá úloha při zvyšování pozice ve vyhledávačích. Naši specialisté z řad renomovaných redaktorů ve spolupráci s našimi SEO specialisty připraví PR článek, který dlouhodobě zvýší návštěvnost www stránek klienta. PR článek může být realizován jako rozhovor s představiteli firmy, seriál vzájemně na sebe navazujících článků jako například jednotlivé ukázky realizací apod. 

Copywriting na míru

Kvalitní webové stránky jsou v dnešní konkurenci nezbytnou součástí podpory prodeje. K tomu, abyste oslovili širší veřejnost, však nestačí jen líbivý design, ale i kvalitní obsah. Unikátní, smysluplné a prodejní texty vám pomohou dostat na web více uživatelů internetu, tedy potencionálních zákazníků, získají si jejich pozornost a motivují je k objednávce.

Máme bohaté zkušenosti s psaním textů pro zákazníky z nejrůznějších oblastí, ať už jde o zdraví, stavebnictví, bydlení, cestování, kulturu, sport a mnoho dalších.

Texty, které prodávají

Vytvoření kvalitních a čtivých textů, které vylepší pozice vašeho webu ve vyhledávačích, motivují návštěvníky k dalšímu kroku (poptávce, registraci, objednávce,…) a zvyšují povědomí o firmě, jejích produktech a službách.

Přihlásit se k odběru RSS - Public relations