O nás

Jsme mediální a komunikační agentura pro malé i velké společnosti. Poskytujeme klientům komplexní péči v oblasti reklamy a zabýváme se veškerými druhy reklamy ve spolupráci s našimi partnery. Jak drobný podnikatel, tak malá, nebo velká firma podnikající v jakémkoliv oboru – všichni potřebují vhodnou reklamu. Nechceme být obyčejnou agenturou, a proto je naším cílem pomoci firmám orientovat se ve světě reklamy, získávat nové zákazníky a správně pečovat o ty stávající.

ASSET MEDIA  je tvořena týmem odborníků, jejichž znalosti se dále prohlubují díky příležitosti pracovat pro významné klienty a možnosti pracovat s nejmodernější technikou.

Postupem času jsme nasbírali mnoho zkušeností a navázali kontakty se špičkovými spolupracovníky. Vážíme si dlouhodobé spolupráce s našimi partnery. Naši klientelu tvoří kromě českých firem i zákazníci z okolních zemí - Slovenska, Německa, Rakouska a Polska.

Společnost ASSET MEDIA s.r.o. získala na základě auditu certifikaci a splňuje požadavky norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO/IEC 27001:2014

 

Víme, jak na to…

KLÍČEM K ÚSPĚCHU JE KOMPLEXNÍ MEDIÁLNÍ PLÁNOVÁNÍ 

Mediální trh se vyvíjí kupředu, proto neustále rozšiřujeme spektrum našich služeb. Kromě základního jádra naší nabídky, mediálnímu nákupu, plánování a tvorbě strategií, neustále hledáme nové cesty, které naplňují myšlenku aktivního zapojení potenciálních zákazníků. Našim klientům tak můžeme nabízet integrované komunikační plánování širokého spektra komunikačních kanálů.

VĚŘÍME V SÍLU MYŠLENKY…

Styl práce

Dovolte mi přirovnat náš systém práce k soukolí, jedna část bez druhé nemůže fungovat. Základem naší firemní filozofie jsou efektivita, týmová práce, spolehlivost a flexibilita. Naším záměrem je především co nejefektivněji zhodnotit vložené finanční prostředky našich klientů a pomoci jim tak při budování solidní značky či zvýšení prodeje. 

Mezi využívané strategie patří hledání úspor, netradičních konceptů a řešení, výhodnějších cest a hlavně využívání nových trendů v marketingové komunikaci. Důležitým pilířem naší filozofie je týmová práce.

Veškeré služby jsou realizovány v rámci třech spolupracujících týmů – obchod, produkce a backoffice. Na každý projekt, který realizujeme, je sestaven speciální tým podle charakteru projektu, což zaručuje maximální využití zkušeností jednotlivých pracovníků. V praxi to znamená, že svou práci odvádíme v dohodnutých termínech a jsme schopni rychle reagovat na změnu vyplývající z nepředvídatelných situací, a to vše bez ztráty kvality. Spokojenost klientů svědčí o kvalitním fungování zvoleného modelu práce.

Filosofie

Věříme v sílu myšlenky, ale rozhodují čísla, ne dojmy. Marketing je věda. Věda s propracovanou metodologií, která poskytuje relativně přesné výsledky. Řídíme se těmito výsledky. Všemu ale předchází myšlenka, pomůžeme Vám realizovat ty Vaše.

Ing. Filip Šafránek, zakladatel ASSET MEDIA s.r.o.

„VĚŘÍME V SÍLU MYŠLENKY“